Поширені запитання

Що таке Веган Челендж?
Веган Челендж — це програма, котра пропонує учасникам спробувати веганський раціон протягом 22 днів. Метою є продемонструвати, що рослинне харчування набагато простіше та смачніше, ніж прийнято вважати. Ми надаємо учасникам всю необхідну інформацію про рослинну дієту, а також пропонуємо багато смачних рецептів. Також, ми намагаємося бути максимально відкритими й позитивними, і у нашому проекті немає місця дискримінації за будь-якою ознакою. Веган Челендж в Україні було запущено на початку 2019 року, і за цей час понад шість тисяч людей спробували рослинне харчування з нами!  

Навіщо потрібен Веган Челендж?
Доведено, що збалансоване і різноманітне рослинне харчування має багато переваг для здоров’я людини. Воно підходить для людей на всіх етапах життєвого циклу, зокрема жінкам під час вагітності і лактації, немовлятам, дітям, підліткам, людям похилого віку, а також спортсменам. Воно також є більш екологічним, оскільки використовує менше природних ресурсів та пов'язане з набагато меншою шкодою довкіллю. Нарешті, рослинне харчування є більш етичним, оскільки не шкодить тваринам без необхідності. Детальніше можна прочитати ось тут. Тож Веган Челендж потрібен, аби допомогти тим, хто бажає зробити своє харчування більш корисним, екологічним та етичним! 

Скільки коштує участь у Веган Челенджі?
Веган Челендж не є комерційним проектом, тож участь у ньому цілком безкоштовна та ні до чого не зобов'язує. Наш проект призначений лише для допомоги та поширення інформації!

Чи обов’язково переходити на веганство протягом Веган Челенджу?
Ні, не обов’язково! Веган Челендж буде корисним усім, хто хоче дізнатися більше про рослинне харчування, незважаючи не ваш нинішній раціон. Долучившись, ви так само можете проходити щоденні виклики, дізнаватися корисну інформацію та пробувати рецепти. До того ж, ви отримаєте все необхідне, щоб пізніше спробувати харчуватися рослинно самостійно!  

Що буде, коли я зареєструюся на Веган Челендж?
Новий раунд Челенджу починається першого числа кожного місяця. Після реєстрації ви отримаєте листа із додатковою інформацією про Веган Челендж та запрошенням долучитися до закритої групи у Facebook. З першого числа ви почнете отримувати щоденні листи від Веган Челенджу з корисною інформацією про рослинне харчування, тож обов’язково перевіряйте папку спаму! Під час реєстрації ви також можете обрати опцію персонального ментора.

Навіщо закрита група у Facebook?
Більшість необхідної інформації ви отримаєте з наших листів, а також від свого персонального ментора, якщо забажаєте з ним чи нею спілкуватися. Однак у закритій групі ви також дізнаєтесь багато цікавого, зможете спілкуватися з учасниками та іншими менторами, а також публікувати власні матеріали. Заявки на вступ до групи приймають безпосередньо перед початком Челенджу, після чого новим учасникам пропонують долучатися вже до наступного раунду. Тож не зволікайте та залишайте заявку на вступ до групи, щойно ви отримали листа! 

Хто такі персональні ментори?
Ментори — це люди, котрі вже давно дотримуються рослинного харчування та мають можливість і бажання допомагати іншим. Вони пройшли спеціальний менторський тренінг, аби допомагати учасникам найбільш ефективно та якісно. Якщо ви бажаєте спілкуватися з персональним ментором, вкажіть це у своїй анкеті, а ми підберемо найкращих помічників саме для вас!

Я вже давно веган/веганка, чи можу я стати ментором?
Звісно! Під формою реєстрації на головній сторінці сайту ми маємо спеціальне посилання для менторів. Перейдіть за ним, ознайомтеся з додатковою інформацією та пройдіть менторський тренінг. Після цього з вами зв’яжеться координатор проекту для подальшої кооперації. Менторство — це невибаглива, але дуже цікава та цінна робота!

Я зареєструвався/лася, але мені не прийшов перший лист/не приходить щоденна розсилка, що робити? 
Будь ласка, перевірте чи правильно ви вказали свою пошту при реєстрації. Для цього спробуйте заповнити й надіслати реєстраційну форму знову: якщо вам вдалося, то при першій спробі було допущено помилку, адже можлива лише одна реєстрація на електронну скриньку. Також, перевірте всі папки вашої пошти, зокрема спам. Якщо листа немає, напишіть нам на пошту contact@veganchallenge.com.ua

Я кинув/ла заявку на вступ до закритої групи, але її досі не прийняли. 
Всі заявки на вступ приймають першого числа, безпосередньо перед початком вашого раунду Челенджу. Якщо ж ви запізнилися та кинули заявку пізніше, вам напишуть та запропонують долучитися до наступного раунду. 

Чи можлива кооперація з Веган Челенджем?
Так, ми дуже раді будь-яким пропозиціям! Ми не є комерційним проектом, тож розглядаємо будь-які пропозиції на основі взаємної допомоги: з організаціями, закладами, онлайн чи оффлайн магазинами, блогерами й волонтерами, а також усіма зацікавленими людьми. Будь ласка, напишіть свої ідеї нам на пошту ontact@veganchallenge.com.ua, а ми відповімо вам якнайскоріше! 

Мого запитання немає в цьому розділі.
Будь ласка, напишіть нам на пошту contact@veganchallenge.com.ua і ми допоможемо вам з’ясувати будь-які питання!

 

 

© ВеганЧелендж 2019

contact@veganchallenge.com.ua

Маєте запитання?
Тут є відповідь!