Хочете долучитися до менторської команди Веган Челенджу?

 

Дякуємо за вашу зацікавленість менторством!
Ментори є персональними помічниками учасників Веган Челенджу. Вони самі є веганами та мають базові знання про рослинний раціон, веганську кулінарію та етичний стиль життя. Знайомство з основами веганства є найскладнішим для більшості людей, тож допомога в цьому і є завданням менторів. 

Усі ментори проходять невеликий тренінг, тож вам не обов’язково вже зараз знати все. На цьому етапі самого бажання допомагати іншим спробувати веганство цілком достатньо! 

Що ментори та менторки Веган Челенджу мають робити?

 

Ментори мають бути дружніми та намагатися розуміти і підтримувати учасників. Багато людей використовують Веган Челендж як спосіб перейти на веганське харчування, проте деякі лише хочуть зменшити своє споживання продуктів тваринного походження. Як ментори, ми маємо заохочувати будь-який рівень вмотивованості та поважати всі причини переходу на веганство. 

Інформація, надана менторами, має бути якісною. Ми дотримуємося рекомендацій офіційної доказової медицини, користуємося перевіреними джерелами інформації та маємо підтримку експертів у рослинному харчуванні. 

Ми завжди відповідаємо фактично та доброзичливо на питання учасників, навіть якщо ми робимо це далеко не вперше. 

Ви самі обираєте скільки часу присвячувати менторству, проте ми очікуємо, що ви проводитимете принаймні 15 хвилин на день у щомісячній закритій групі Челенджу, а також будете персональними менторами принаймні п’ятьох людей. Неможливо передбачити, наскільки активними будуть ті чи інші учасники, проте зазвичай більшість не задає надто багато питань, а деякі взагалі розуміють у процесі, що все ж не потребують персонального ментора. Тому більшість із нас мають до десяти персональних підопічних і не вважають це складним завданням.  

Якщо ви хочете взяти перерву чи взагалі припинити менторство, будь ласка, попередьте про це команду заздалегідь. Проте не кидайте своїх підопічних у процесі Челенджу, спілкуйтеся з ними принаймні до кінця поточного місяця.

Веган Челендж організований зоозахисною організацією Відкриті клітки Україна, котра активно виступає проти всіх видів дискримінації. Тому ми вимагаємо від менторів толерантності до всіх учасників, незалежно від статі, кольору шкіри, віку, сексуальної орієнтації тощо. Ми очікуємо цього ж від учасників проекту. 

Якщо ви погоджуєтеся на ці умови та обов’язки, продовжіть реєстрацію для проходження менторського тренінгу. 

Долучитися до менторської команди!

 

© ВеганЧелендж 2019

contact@veganchallenge.com.ua

Маєте запитання?
Тут є відповідь!